KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13857058
nr 1385 7058
Akvarell
O Potocki, "Waldemarsudde". Signerad, daterad 1952. Motivet: 31x22, yttermått inklusive ram: 52x42, akvarell
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:23:18
16/3 12:11:23
100 kr
22/3 17:22:03